ΑρχικήΑθλητικάΠοδόσφαιρο: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α` και Β` Βοιωτίας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

#TAGS: Ποδόσφαιρο 

(copyright: PIXABAY)

Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α` και Β` Βοιωτίας

Ποδόσφαιρο: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε Α` και Β` Βοιωτίας

Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2023

Γιώργος Πέππας

Πλήρες θα είναι και αυτό το Σαββατοκύριακο από αγώνες ποδοσφαίρου στη Βοιωτία, τόσο στην Α` όσο και στην Β` αγωνιστική, και στους δύο ομίλους.

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Α` κατηγορία Βοιωτίας:

Η 10η αγωνιστική:

  • Ημερ: 02/12 – Ώρα: 15:00 Παναλίαρτος Α.Π.Ο. - Ένωση Ασπρων Σπιτιών – Αντίκυρα
  • Ημερ: 02/12 – Ώρα:15:00 Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. - Παμβαγιακός Α.Σ.
  • Ημερ: 02/12 – Ώρα: 15:00 Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. - Μαυροματίου Α.Ο.
  • Ημερ: 02/12 – Ώρα: 15:00 Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. - Κόκκινου Π.Α.Ο.      
  • θήβα Α.Ο. Η- ρεπό

Βαθμολογία:

  1. θήβα Α.Ο. Η: 21
  2. Κόκκινου Π.Α.Ο.: 19
  3. Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.: 16
  4. Ένωση Ασπρων Σπιτιών – Αντίκυρα: 14
  5. Παναλίαρτος Α.Π.Ο.: 8
  6. Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.: 7
  7. Μαυροματίου Α.Ο.: 7
  8. Παμβαγιακός Α.Σ.: 3
  9. Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.: 1

Β` κατηγορία Βοιωτίας:

1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

7η αγωνιστική:

  • Ημερ: 02/12 – Ώρα: 15:00 Αμβρυσσέας Α.Π.Ο. - Νεός ΠΑΟK Κυριακίου
  • Ημερ: 03/12 – Ώρα: 11:00 Υψηλάντης Α.Ο. - Πανγεωργικός Α.Ε.
  • Ημερ: 03/12– Ώρα: 15:00 Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
  • Ημερ: 03/12– Ώρα: 15:00 Παύλου Α.Ο. - ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • Ημερ: 03/12 – Ώρα: 15:00 ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - Ορχομενού Α.Ε.

Βαθμολογία:

  1. Παρνασσός Α.Σ.Α.: 22
  2. ΝΕΟΣ ΤΡΟΦΩΝΙΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ: 18
  3. Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.: 11
  4. Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.: 10
  5. Αμβρυσσέας Α.Π.Ο.: 10
  6. Νεός ΠΑΟK Κυριακίου: 9
  7. Υψηλάντης Α.Ο.: 8
  8. Πανγεωργικός Α.Ε.: 7
  9. Ορχομενού Α.Ε.: 6
  10. Ν.Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟΥ: 5
  11. Παύλου Α.Ο.: 5
  12. Χωστίων Α.Σ.: 4
  13. ΝΕΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 3
  14. Πήγασος Α.Ο.: 0

2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

7η αγωνιστική:

  • Ημερ: 02/12 – Ώρα: 15:00 Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. - Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
  • Ημερ: 03/12 – Ώρα: 15:00 Λεονταρίου Α.Σ. - Θεσπιακός Α.Ο.
  • Ημερ: 03/12 – Ώρα: 15:00 ?σκρης Α.Ο. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.

Βαθμολογία:

Πλαταιών Α.Ο.: 15

Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.: 9

Λεονταρίου Α.Σ.: 9

ΟΙΝΟΦΥΤΑ Α.Ο.: 7

Θεσπιακός Α.Ο.: 7

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.: 6

Δηλεσίου Α.Ε.: 6

Μελισσοχώρι: 4

Ασκρης Α.Ο.: 3

Ελεώνας Α.Ε.Σ.: 3

Δόξα Μουρικίου Α.Ο.: 3

Ηρακλής Α.Ο.: 0

Ακολουθήστε το radiothiva.gr στο facebook για να είστε πάντα ενημερωμένοι